Produkt dnia
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
5,83 zł 2,10 zł 4,74 zł 1,71 zł
m
Ankieta
Jak dowiedziałeś się o naszym sklepie?
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Dlaczego porządek w kablach jest ważny?
Dlaczego porządek w kablach jest ważny?

Każdy, kto posiada w swoim biurze, domu czy warsztacie wiele różnorodnych urządzeń elektrycznych doskonale wie, jak trudno utrzymać porządek z kablami. Różnorodne przewody są obecnie niemal wszędzie, bo zasilają większość używanych przez nas na co dzień sprzętów. Najwięcej jest ich w okolicy sprzętu RTV, przy sprzęcie komputerowym, przy maszynach specjalistycznych, a nawet w łazienkach czy kuchni. “Panoszące” się po pomieszczeniu kable to problem przede wszystkim natury estetycznej i funkcjonalnej, ale kwestie bezpieczeństwa również odgrywają tutaj istotną rolę. Dlatego warto podjąć stosowne działania w celu odpowiedniego uporządkowania, organizacji i prawidłowego przechowywania przewodów.

Odpowiednie uporządkowanie kabli jest tak naprawdę prostsze, niż nam się wydaje. Wystarczy jedynie wyposażyć się w odpowiednie akcesoria i znaleźć odrobinę czasu i motywacji. W tym artykule przedstawimy najważniejsze akcesoria, które pozwolą nam odpowiednie zająć się kablami.

Akcesoria przydatne do utrzymania porządku w kablach

Podstawowym akcesorium, które pozwala uporządkować wszystkie kable, jakie występują w domach, biurach czy warsztatach, są opaski rzepowe. Ułatwiają one odpowiednią organizację kabli, co wpływa nie tylko na estetykę i funkcjonalność pomieszczenia, ale również podnosi poziom bezpieczeństwa. Rzep do kabli to najlepszy sposób na ich uporządkowanie. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór różnorodnych produktów rzepowych do porządkowania kabli, dlatego też bez problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Kolejną propozycją są oploty na przewody, które doskonale zastępują opaski rzepowe do kabli, a także stałe rury kablowe, które zajmują znacznie więcej miejsca. Są one zbudowane ze specjalnej plecionki, którą wykonuje się w różnego rodzaju materiałów, takich jak stal, politereftalan etylenu, nylon czy włókno szklane. Wytrzymała struktura zapewnia dodatkową ochronę.

A jeśli posiadasz szczególnie dużą ilość różnorodnych kabli, w ich dokładnym uporządkowaniu pomóc ci mogą specjalne oznaczniki kablowe. Przeznaczone są one do opisu kabli w celu późniejszej sprawnej identyfikacji i instalacji.

 

 

 

 

Sklep internetowy z opaskami kablowymi – Porządek w kablach

„Porządek w kablach” to sklep internetowy z opaskami kablowymi, który powstał specjalnie z myślą o dostarczaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań do domów prywatnych i firm, borykających się z dużą ilością przewodów. Technologie bezprzewodowe i urządzenia niewymagające połączenia za pomocą kabli z roku na rok rozwijają się, tworząc coraz szerszą grupę produktów. Pomimo to, świat całkowicie wolny od sznurów elektrycznych wciąż jest co najwyżej pieśnią odległej przyszłości. Większość sprzętów, których używamy w domu, jak pralki, lodówki, telewizory, komputery, wymagają użycia przewodów. Podobnie wiele urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, które należy podłączyć do trakcji elektrycznej, nie ma swoich wersji bezprzewodowych. Wszechogarniające towarzystwo kabli sprawia, że nieustannie towarzyszy Ci uczucie chaosu i wrażenie, że toniesz w przewodach? Wychodzimy naprzeciw Twoich potrzeb! Oferujemy szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą przywrócić ład i porządek oraz ułatwią kontrolę nad przewodami. W swoim asortymencie posiadamy proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązania, m.in. opaski rzepowe do kabli, dzięki którym raz na zawsze pożegnasz się z plątaniną kabli.

Opaski kablowe dla każdego!

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Wiemy też, jak istotny wpływ na ich zadowolenie ma jakość oferowanych produktów. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy asortyment dostosowany do różnych zastosowań, dzięki czemu możesz w jednym miejscu, kompleksowo zaopatrzyć się we wszelkie, niezbędne produkty, które pomogą Ci zrobić porządek w kablach, ale także duży wybór oplotów na kable, które zabezpieczą przed ewentualnymi uszkodzeniami, tym samym chroniąc Ciebie, Twoich bliskich oraz współpracowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Z przyjemnością odpowiemy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz udzielimy fachowych porad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl