Opcje przeglądania
Producent
Nowość
Promocja
Etykiety termiczne 100 x 40 mm - 1500 szt Etykiety termiczne 100 x 40 mm - 1500 szt
Producent: WOJTAP
Cena:

62,70 zł

Cena netto: 50,98 zł

Papier termiczny 80 mm - 3 szt. Papier termiczny 80 mm - 3 szt.
Producent: WOJTAP
Cena:

27,65 zł

Cena netto: 22,48 zł

szt.
zobacz więcej

Etykiety termiczne

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór etykiet termicznych do drukarek wykorzystujących technologię druku termicznego. Te niepozorne naklejki ułatwiają pracę firm, w których konieczne jest znakowanie produktów przechowywanych w magazynach. Etykiety można umieszczać zarówno na opakowaniach pojedynczych artykułów, jak i dużych paletach. Dzięki nim w magazynie panuje porządek, co przekłada się na lepszą pracę całego przedsiębiorstwa. W ofercie posiadamy etykiety w kilku rozmiarach, dzięki czemu każdy klient z pewnością znajdzie produkt dopasowany do specyfiki prowadzonej przez siebie firmy.

Czym są etykiety termiczne?

Etykiety termiczne to rodzaj naklejek umieszczanych na produktach w celu ich lepszej identyfikacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych etykiet powstają pod wpływem wysokiej temperatury generowanej przez specjalną drukarkę. Wykorzystanie charakterystycznego urządzenia drukującego eliminuje konieczność barwienia z użyciem przeznaczonych do tego tuszy czy tonerów. Dzięki temu koszt wytworzenia etykiety termicznej jest niższy, przy zachowaniu podobnej jakości wydruku. Do stworzenia naklejek tego typu nie potrzeba taśm do drukarek i innych dodatkowych materiałów eksploatacyjnych, co jeszcze bardziej obniża koszty całej operacji.

Etykiety termiczne znakomicie sprawdzają się przy drukowaniu kodów kreskowych, ponieważ gwarantują doskonałą rozdzielczość obrazu. Często stosuje się przy znakowaniu przesyłek, a także wydruku listów przewozowych, biletów parkingowych, paragonów, potwierdzeń wpłat/wypłat z bankomatów oraz innych dokumentów z krótkim terminem przydatności. Ze względu na nie najwyższą odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych (ciepło, światło, kontakt z wodą) naklejki powlekane są warstwą ochronną, zwiększającą ich trwałość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl