Dwustronne taśmy rzepowe. Charakterystyka
Dwustronne taśmy rzepowe. Charakterystyka

Dwustronne taśmy rzepowe. Charakterystyka

Porozrzucane po podłodze kable są nie tylko nieestetyczne, ze względu na sprawianie wrażenia bałaganu, lecz również stanowią zagrożenie dla osób, znajdujących się w pomieszczeniu. Można się o nie potknąć i niebezpiecznie wywrócić lub zaplątać w ich gąszczu. Ponadto bezładnie leżące, pojedyncze kable mogą zostać przegryzione przez zwierzęta domowe. Uporządkowane przewody to jednak nie tylko ład, porządek i bezpieczeństwo, lecz również szybki dostęp do potrzebnego okablowania. Sprawdź, jakie akcesoria służą od ich porządkowania.

Czym charakteryzują się produkty rzepowe do porządkowania kabli?

Nasza firma oferuje różnego rodzaju produkty rzepowe, służące do porządkowania i organizowania kabli, w tym:

  • opaski rzepowe,
  • dwustronne taśmy rzepowe,
  • taśmy rzepowe z klejem.

Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się doskonałą jakością, trwałością i wytrzymałością. Są odporne na zniszczenia, łatwe w użyciu oraz proste w utrzymaniu czystości. Mogą być wielokrotnie używane, bez obaw o utratę swoich właściwości. Taśmy rzepowe posiadają haczyk z jednej strony oraz pętelkę z drugiej, zapewniając najbardziej naturalne mocowanie. Dwustronna taśma rzepowa po owinięciu zaczepia się sama do siebie, dzięki czemu nie niszczy spinanych przedmiotów, jest łatwo zdjemowalna i nadaje się do wielokrotnego użycia.

Opaski rzepowe z kolei dzięki specjalnemu kształtowi mogą być przymocowane do kabla. Na końcu opaski przypina ją się do przewodu, za pomocą specjalnej końcówki rzepowej z haczykami, łączącej się z pokryciem pozostałej części opaski. Opaski są niezwykle funkcjonalne, gdyż dodatkowo można zwinąć kabel i zabezpieczyć go w tradycyjny sposób, opinając opaskę na powstałej wiązce.

Jakie inne rzepowe opaski mamy w naszej ofercie?

Innym rodzajem produktu rzepowego, który mamy w naszej ofercie i który służy do porządkowania kabli, są taśmy rzepowe z klejem, składające się z dwóch części. Jedna część taśmy pokryta została małymi haczykami, druga posiada miękkie, elastyczne, a zarazem mocne łączenie, odporne na wielokrotne użycie. Druga strona taśmy pokryta została klejem, umożliwiającym przymocowanie taśmy do dowolnego elementu lub podłoża. Klej jest silny i zapewnia trwałe umocowanie taśmy. Ten typ zapięcia jest wzorowany na swoim naturalnym pierwowzorze. Sposób użycia taśmy rzepowej z klejem jest niezwykle prosty. Wystarczy do jednego elementu przykleić warstwę taśmy z haczykami, a do drugiego taśmę z pętelkami i przyłożyć oba do siebie. Taśmę rzepową z klejem wykorzystuje się w wielu branżach, między innymi w motoryzacji, elektronice, dekoratorstwie, reklamie, modelarstwie. Równie dobrze sprawdzi się podczas porządków w biurze i w domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl