Jak działa kamerka BaseLinker?
Jak działa kamerka BaseLinker?

Jak działa kamerka BaseLinker?

System BaseLinker umożliwia integrację wszystkich wykorzystywanych platform e-commerce w jednym miejscu. Poprzez możliwość obsługi wielu zamówień z poziomu tego samego panelu ułatwia to zarządzanie sprzedażą. Jednym z dodatków do standardowego systemu jest asystent pakowania wspierający proces przygotowywania paczek do wysyłki. Do korzystania z pełni jego możliwości potrzebna jest odpowiednia kamerka BaseLinker. Jak działa to urządzenie? Zapraszamy do lektury artykuły.

Czym jest asystent pakowania BaseLinker?

Asystent pakowania to jeden z modułów systemu BaseLinker. Jest on dostępny bez dodatkowych opłat dla każdego przedsiębiorcy z aktywnym abonamentem na platformie. Główny cel modułu to pomoc w kompletowaniu zamówień i przygotowywaniu paczek do wysyłki. Korzystanie z asystenta minimalizuje ryzyko pomyłki przy pakowaniu produktów, pozwala kontrolować pakowane towary, skraca czas potrzeby na realizację zamówień oraz upraszcza pracę osób odpowiedzialnych na wysyłkę artykułów do klienta. Wszystko to przekłada się na znaczącą optymalizację kosztów logistyki w firmie.

Do czego potrzebna jest kamerka BaseLinker?

Kamerka BaseLinker to produkt wspierający działanie asystenta pakowania. Urządzenie umożliwia robienie zdjęć przesyłek przed wysyłką do odbiorcy. Po kilku sekundach od zapakowania towaru klient może dzięki temu otrzymać fotografię na wskazany przez siebie adres e-mail. Zapisany plik może być ciekawym elementem komunikacji. Po otrzymaniu zdjęcia wykonanego kamerką odbiorca ma pewność, że nadawca panuje nad procesem wysyłki. Wykonana w momencie pakowania towarów fotografia może być również dowodem w przypadku ewentualnej reklamacji lub innych roszczeń ze strony klienta.

Aby korzystać z funkcji robienia zdjęć w asystencie pakowania, kamerkę należy podłączyć do komputera pracownika odpowiedzialnego za kompletację zamówień. Urządzenie powinno zostać zamontowane nad stanowiskiem pakującego. Dzięki temu wykonana fotografia obejmie najszerszą powierzchnię. Zintegrowanie zainstalowanego sprzętu z systemem BaseLinker ogranicza się do kliknięcia odpowiedniej ikony w komputerze oraz zezwolenia na używanie kamery w module. Domyślnie zdjęcie robione jest automatycznie, po 3 sekundach od spakowania ostatniego produktu w danym zamówieniu. Wszystko jest niezwykle proste i intuicyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl