Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kamerka BaseLinker

W naszej ofercie znajdziesz niezawodną i niezwykle praktyczną kamerkę BaseLinker. To urządzenie wspomagające proces pakowania i wysyłki towarów. Idealnie sprawdza się podczas robienia zdjęć przesyłek w systemie BaseLinker. Kamera ma doskonałą rozdzielczość, szeroki kąt widzenia i funkcję rejestrowania kilkudziesięciu klatek na sekundę. To gwarancja najwyższej funkcjonalności i wyśmienitej jakości fotografii.

Kamerka BaseLinker – co to za urządzenie?

Jeżeli działasz w branży e-commerce i zajmujesz się handlem elektronicznym, to z pewnością słyszałeś o systemie BaseLinker. Dzięki niemu możesz zintegrować własną platformę z innymi portalami czy narzędziami usprawniającymi pracę Twojego sklepu internetowego. BaseLinker umożliwia obsługę wszystkich zamówień ze sklepów internetowych i platform marketplace w jednym miejscu.

Oferowana przez nas kamerka BaseLinker jeszcze bardziej ułatwi Ci pracę. Dzięki niej po przygotowaniu towaru do wysyłki na stole do pakowania będziesz mógł zrobić zdjęcie gotowej paczki, a następnie wysłać je do klienta. Wykonana fotografia pełnie dwie istotne funkcje. Po pierwsze pokazuje odbiorcy, że panujesz nad procesem wysyłki – pakujesz kupione przez niego artykuły uczciwie i w wyznaczonym terminie. Po drugie, możesz w ten sposób kontrolować wysyłane przez siebie przedmioty. Dzięki temu nie zapomnisz o żadnym zamówieniu i wszystkie będziesz realizować na czas. Wykorzystanie kamery eliminuje błędy związane z wysyłką innego towaru niż zamówiony przez klienta. Zrobione nią zdjęcia pozwalają na skuteczną weryfikację, czy przedmiot został wysłany zgodnie z zamówieniem w systemie BaseLinker.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl