Produkt dnia
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
5,83 zł 2,10 zł 4,74 zł 1,71 zł
m
Ankieta
Jak dowiedziałeś się o naszym sklepie?
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Metody spinania kabli
Metody spinania kabli 

Każdy posiadacz urządzeń takich jak komputery stacjonarne, ładowarki i zasilacze, nie raz musiał się mierzyć z wyzwaniem, jakim są splątane i nieuporządkowane kable, które uniemożliwiały korzystanie ze sprzętu. Spinanie kabli jest najlepszym rozwiązaniem na tego typu problemy – dowiedz się, jakie są najlepsze metody spinania kabli oraz jakich akcesoriów można w tym celu użyć.

Sposoby rozdzielenia kabli

Najprostszym zabezpieczeniem kabli przed plątaniem się i mieszaniem jest spięcie ich w jednym miejscu specjalną opaską. Kable można również poprowadzić po podłodze, używając listwy podłogowej lub szerokiej taśmy używanej bezpośrednio na wykładzinę, do ich dobrego przyklejenia i zabezpieczenia. Jeśli natomiast mamy do czynienia z wieloma kablami naraz, które muszą znajdować się w swoim bliskim sąsiedztwie (np. w przypadku komputerów stacjonarnych), wówczas dobrym rozwiązaniem okazać się może najazd kablowy. Jest to wykonany z tworzywa sztucznego łącznik najczęściej w kształcie prostokąta, który posiada kilka tuneli rozdzielających osobno kable obok siebie. Ilość kanałów oraz ich szerokość można dobrać do liczby kabli, jakie chcemy zabezpieczyć.

Narzędzia i akcesoria do spinania kabli

Opaski kablowe mogą być zapinane na rzepę lub z wykorzystaniem dziurek. Często wykorzystywane akcesoria do spinania kabli to również oploty kablowe. Są one najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy zabezpieczyć kable przed małym dzieckiem lub zwierzęciem. Stanowią również element dekoracyjny, poprzez fakt występowania w różnych wzorach i kolorach. Najczęściej są one wykonane z poliestru. Odmianą oplotu na kable jest samozamykający, dzięki któremu oplot można szybko założyć i ściągnąć w razie potrzeby. W budowie przypomina on otwartą po jednej stronie rurkę, która oplata kabel i zamyka się z dwóch stron.

Sklep internetowy z opaskami kablowymi – Porządek w kablach

„Porządek w kablach” to sklep internetowy z opaskami kablowymi, który powstał specjalnie z myślą o dostarczaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań do domów prywatnych i firm, borykających się z dużą ilością przewodów. Technologie bezprzewodowe i urządzenia niewymagające połączenia za pomocą kabli z roku na rok rozwijają się, tworząc coraz szerszą grupę produktów. Pomimo to, świat całkowicie wolny od sznurów elektrycznych wciąż jest co najwyżej pieśnią odległej przyszłości. Większość sprzętów, których używamy w domu, jak pralki, lodówki, telewizory, komputery, wymagają użycia przewodów. Podobnie wiele urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, które należy podłączyć do trakcji elektrycznej, nie ma swoich wersji bezprzewodowych. Wszechogarniające towarzystwo kabli sprawia, że nieustannie towarzyszy Ci uczucie chaosu i wrażenie, że toniesz w przewodach? Wychodzimy naprzeciw Twoich potrzeb! Oferujemy szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą przywrócić ład i porządek oraz ułatwią kontrolę nad przewodami. W swoim asortymencie posiadamy proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązania, m.in. opaski rzepowe do kabli, dzięki którym raz na zawsze pożegnasz się z plątaniną kabli.

Opaski kablowe dla każdego!

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Wiemy też, jak istotny wpływ na ich zadowolenie ma jakość oferowanych produktów. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy asortyment dostosowany do różnych zastosowań, dzięki czemu możesz w jednym miejscu, kompleksowo zaopatrzyć się we wszelkie, niezbędne produkty, które pomogą Ci zrobić porządek w kablach, ale także duży wybór oplotów na kable, które zabezpieczą przed ewentualnymi uszkodzeniami, tym samym chroniąc Ciebie, Twoich bliskich oraz współpracowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Z przyjemnością odpowiemy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz udzielimy fachowych porad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl