Najazdy kablowe zapewniają bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom nawierzchni. Skuteczna ochrona kabli na budowie jest niezwykle ważna – należy dołożyć wszelkich starań, aby zabezpieczyć sprzęt przed uszkodzeniem i zniszczeniem. Najazdy kablowe – nazywane także rampami kablowymi – to specjalne mocowania z łącznikiem, które umożliwiają zestawienie ze sobą wiele sztuk jednocześnie. W efekcie powstaje niezwykle trwała i stabilna ochrona kabli na budowie i w innych sektorach pracy.

W większości przypadków progi kablowe charakteryzuje bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu można je umieszczać w miejscach przejazdu, tym samym tworząc skuteczną ochronę kabli na budowie i w strefach wzmożonego ruchu samochodowego. Osłony kablowe to prosty sposób na zabezpieczanie przewodów, który od lat cieszy się sporą popularnością.

Najazd kablowy TAP-3

Najazd kablowy TAP-3
Najazd kablowy TAP-3

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena: 660,00 zł (netto: 536,59 zł )
szt.

Najazd kablowy TAP-5

Najazd kablowy TAP-5
Najazd kablowy TAP-5

Dostępność: brak towaru

Cena: 594,00 zł (netto: 482,93 zł )

Pokrywa kablowa 1 kanałowa

Pokrywa kablowa 1 kanałowa
Pokrywa kablowa 1 kanałowa

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 231,00 zł (netto: 187,80 zł )
szt.
  • nowość

Najazd kablowy TAP-2

Najazd kablowy TAP-2
Najazd kablowy TAP-2

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 150,00 zł 231,00 zł (netto: 121,95 zł 187,80 zł )
szt.
  • promocja

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór najazdów kablowych o różnorodnym zastosowaniu. Poza drogowymi osłonami kablowymi i ochroną kabli na budowie posiadamy także zabezpieczenia do hal fabrycznych, warsztatów samochodowych i mechanicznych czy stacji benzynowych. Oferujemy modele wykonywane z materiałów odpornych na działanie różnych substancji: kwasów, olejów i benzyny. Rampy kablowe to także doskonałe rozwiązanie na imprezy masowe, podczas których przewody są wysoce narażone na zdeptanie przez widzów.

Chcąc uzyskać maksymalną pewność oraz zapewnić kompletną ochronę kabli na budowie, warto skorzystać z oplotów na przewody, dzięki którym z łatwością uda się wykonać dodatkową warstwę zabezpieczającą przed ewentualnymi uszkodzeniami.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl