blankOpcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Drogowe osłony kablowe

Drogowe osłony kablowe to produkty wykorzystywane do tymczasowej ochrony przewodów elektrycznych ułożonych w bezpośrednim sąsiedztwie jezdni, pobocza, chodnika, drogi dla pieszych czy ścieżki rowerowej. Osłony stosowane są na różnego rodzaju imprezach masowych (koncertach, festiwalach), a także wiecach wyborczych, festynach, odpustach, jarmarkach oraz wszystkich innych wydarzeniach z udziałem dużej grupy osób.

Oferowane przez nas produkty stanowią skuteczną ochronę kabli na drodze. Dzięki wysokiej wytrzymałości i odporności na obciążenia zapewniają bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom danej nawierzchni. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów do produkcji najazdów sprawia, że można po nich przejeżdżać pojazdami mechanicznymi, bez obaw o zniszczenie znajdujących się wewnątrz przewodów.

Dlaczego warto korzystać z drogowych osłon kablowych?

Podczas tymczasowej zmiany organizacji ruchu, urządzania imprezy masowej czy dużej plenerowej uroczystości konieczne jest wykorzystanie niezliczonej ilości przewodów. Kable te służą do zasilania urządzeń elektrycznych niezbędnych w czasie trwania koncertów i festiwali. Aby rozłożone na terenie imprezy przewody były właściwie chronione przed przecięciem oraz innego rodzaju uszkodzeniami niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej osłony. Takie znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Oferowane przez nas drogowe osłony kablowe to gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla samych przewodów, jak i uczestników danego wydarzenia. Podobnie jak w przypadku listew podłogowych, zastosowanie osłon przewidziała potknięciom i innym wypadkom z udziałem ludzi.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl