Produkt dnia
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
5,83 zł 2,10 zł 4,74 zł 1,71 zł
m
Ankieta
Jak dowiedziałeś się o naszym sklepie?
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Ochrona kabli na budowie
Ochrona kabli na budowie

Bezpieczeństwo podczas pracy na budowie to sprawa kluczowa. Dotyczy zarówno ludzi, jak i nieustannie pracującego sprzętu. Ten z kolei zwykle łączy się z zasilaniem za pomocą licznych przewodów. Aby uniknąć awarii i zagrożenia dla ludzi, należy zadbać o odpowiednią ochronę kabli na budowie. Przekonajmy się, w jaki sposób można tę ochronę zapewnić.

Oploty kablowe i opaski rzepowe

Przewody podczas prac budowlanych są narażone na liczne zagrożenia ze strony czynników zewnętrznych. Należą do nich m.in. przetarcia, przerwania czy zamoknięcia. Kable można zabezpieczyć za pomocą oplotów. Są to osłony wykonane najczęściej z nylonu lub poliestru, które zabezpieczają przewód przed zagrożeniami. Tak zabezpieczone instalacje warto również zorganizować, aby zapobiec splątaniom. W tym celu świetnie sprawdzają się opaski rzepowe. Można dzięki nim grupować przewody i prowadzić w jednej linii, co zapewnia bezpieczeństwo i estetykę w przestrzeni.

Najazdy kablowe i listwy podłogowe

Ciągłe deptanie lub przejeżdżanie po kablach ciężkimi pojazdami znacznie skraca ich żywotność. Najazdy kablowe są idealnym rozwiązaniem, kiedy wymagane jest przeciągnięcie przewodu przez przejazd/ulicę. Najazdy składają się z łącznika oraz mocowania. Ich niewątpliwą cechą jest wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre najazdy kablowe wykazują również ochronę na substancje chemiczne, jak kwasy, oleje czy benzyna. Plac budowy zdecydowanie jest ich przeznaczenie, jednak idealnie sprawdzają się również podczas imprez masowych lub jako stałe wyposażenie w zakładach przemysłowych.

Listwy podłogowe są mniejszą wersją najazdów, chronią kable przede wszystkim przed deptaniem przez ludzi czy przejazdem mniejszych maszyn (np. wózek widłowy). Choć ich szczególnym przeznaczeniem są domy, biura i warsztaty, to w niektórych, specyficznych typach budowy sprawdzą się idealnie. 

 

Sklep internetowy z opaskami kablowymi – Porządek w kablach

„Porządek w kablach” to sklep internetowy z opaskami kablowymi, który powstał specjalnie z myślą o dostarczaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań do domów prywatnych i firm, borykających się z dużą ilością przewodów. Technologie bezprzewodowe i urządzenia niewymagające połączenia za pomocą kabli z roku na rok rozwijają się, tworząc coraz szerszą grupę produktów. Pomimo to, świat całkowicie wolny od sznurów elektrycznych wciąż jest co najwyżej pieśnią odległej przyszłości. Większość sprzętów, których używamy w domu, jak pralki, lodówki, telewizory, komputery, wymagają użycia przewodów. Podobnie wiele urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, które należy podłączyć do trakcji elektrycznej, nie ma swoich wersji bezprzewodowych. Wszechogarniające towarzystwo kabli sprawia, że nieustannie towarzyszy Ci uczucie chaosu i wrażenie, że toniesz w przewodach? Wychodzimy naprzeciw Twoich potrzeb! Oferujemy szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą przywrócić ład i porządek oraz ułatwią kontrolę nad przewodami. W swoim asortymencie posiadamy proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązania, m.in. opaski rzepowe do kabli, dzięki którym raz na zawsze pożegnasz się z plątaniną kabli.

Opaski kablowe dla każdego!

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Wiemy też, jak istotny wpływ na ich zadowolenie ma jakość oferowanych produktów. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy asortyment dostosowany do różnych zastosowań, dzięki czemu możesz w jednym miejscu, kompleksowo zaopatrzyć się we wszelkie, niezbędne produkty, które pomogą Ci zrobić porządek w kablach, ale także duży wybór oplotów na kable, które zabezpieczą przed ewentualnymi uszkodzeniami, tym samym chroniąc Ciebie, Twoich bliskich oraz współpracowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Z przyjemnością odpowiemy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz udzielimy fachowych porad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl