blankOpcje przeglądania

Oploty PET firmy Techflex wykonane są z poliestru, wczechstronnego materiału, który cechuje się bardzo dobrą odpornością na przetarcia przy zachowaniu niewielkiego ciężaru. Cienkie włókna oplotów poliestrowych są rozciągliwe co ułatwia proces instalacji przewodu lub całej wiązki kabli przez oplot wraz z różnymi końcówkami. Elastyczny materiał jest w stanie się zginać w bardzo ciasne łuki co pozwoli na dowolne manewrowanie daną wiązką zabezpieczonych kabli.

Oploty poliestrowe sprawdzą się głównie w ochronie przewodów i kabli narażonych na przetarcia i cięcia a także jako ekonomiczny sposób na organizację przewodów za pomocą kolorów. Można wykorzystywać w warunkach industrialnych, magazynowych a także biurowych czy domowych.

Oploty kablowe Flexo Pet mogą być wszechstronnie wykorzystywane w elektronice, instalacjach morskich, przemysłowych, biurowych czy też domowych - wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość i koszt zabezpieczenia. Instalacja takich oplotów jest dość prosta, wystarczy przeciągnąć przewód przez oplot. Oploty na kable Flexo Pet są plecione ze specjalnych włókien monofilamentowych które są wysoce odporne na przetarcia i zapewniają bezpieczną pracę w różnych warunkach cieplnych. Wszystkie oploty z serii Flexo Pet są wolne od halogenów, są odporne na promienie UV i częściową degradację chemiczną. Szeroka paleta dostępnych kolorów pomoże zorganizować przewody wedle własnego uznania.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl