Opcje przeglądania
Producent
Nowość
Promocja

Drukarki kurierskie są niezbędne dla działalności w których nadawanie i wysyłka paczek jest na porządku dziennym, dlatego odpowiedni dobór sprzętu ma tutaj kolosalne znaczenie. Większość firm kurierskich wymaga od nadawców samodzielnego wydruku etykiet przewozowych i naklejania ich na paczkach. W takiej sytuacji najlepiej się sprawdzą drukarki termiczne które przystosowane są do dużej ilości wydruku zwłaszcza gdy wysyłki mają charakter cykliczny.

Drukarki termiczne w naszej ofercie są rozmiarów kompaktowych zachowujące przy tym wszystkie właściwości pełnorozmiarowych. Można usytuować je praktycznie w każdym miejscu ze względu na małe rozmiary.

Prawdopodobnie zastanawiasz się czy drukarka kurierska jest Ci w ogole potrzebna. Wielu przedsiębiorców stale dąży do ograniczenia zbędnych wydatków w swoich firmach i jest jak najbardziej naturalne. Jednak w sytuacji gdy firma prowadzi wysyłkę nawet kilkunastu paczek dziennie pomoże to zredukować nawet do godziny czasu na wydruk kartki ze zwykłej drukarki oraz złożenia jej do odpowiedniej koszulki, ponieważ drukarki kurierskie robią to wszystko w ciągu 1 sekundy.

Obecnie szybki czas wysyłki do klienta jest jednym z najważniejszych czynników czy pozostanie z daną firmą czy znajdzie szybszy czas wysyłki u konkurencji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl