Usługa porządkowania kabli

Usługa porządkowania kabli

Zadbaj o porządek w swojej firmie

 

Cel realizacji usługi


Rosnąca liczba standardowych, pracujących na kablu urządzeń elektronicznych w miejscu pracy, magazynowanie przedmiotów w strefach serwerowych i wszechobecny kurz powoduje bałagan wśród okablowania i zagraża poprawnemu funkcjonowaniu urządzeń. W trosce o bezpieczeństwo zarówno sprzętu, jak i jego użytkowników, warto zadbać o ich uporządkowanie.

My w tym pomożemy. Przywrócimy ład i porządek przy okablowaniu w serwerowniach, strefach biurowych a także magazynach. Każdy sprzęt elektroniczny zostanie dokładnie odkurzony i wyczyszczony, a poplątane kable i przewody zostaną przez Nas odpowiednio zorganizowane i oznaczone. Pospinamy je stosując odpowiednie opaski i oploty, ułożymy w organizerach i oznaczymy opisami bądź kolorami. Wreszcie nastanie ład i porządek i w końcu będzie wiadomo, którą wtyczkę można wyłączyć.

 

W skład naszej oferty wchodzi:

- Porządkowanie i układanie okablowania urządzeń elektronicznych
- Odkurzanie sprzętu IT
- Czyszczenie i porządkowanie szaf serwerowych
- Konfiguracja i wymiana urządzeń sieciowych w serwerowniach
- Porządkowanie przewodów przy biurkach (także za pomocą specjalnych organizerów)

- Porządkowanie i wymiana okablowania w szafach serwerowych

 

 kable w serwerowni    kable w serwerowni

 

Poprzez uporządkowanie zalegających na podłogach kabli zwiększysz bezpieczeństwo osób pracujących w biurach. Bezpieczniejsze warunki pracy przyczynią się do komfortu i lepszej wydajności pracownika.

Z nami zredukujesz ryzyko awarii urządzeń elektronicznych z powodu nadmiernego kurzu, który powoduje przegrzania sprzętu. Lepsza cyrkulacja powietrza przyczyni się do bezpiecznej i szybszej pracy urządzeń.

 

skontaktuj się z nami

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl