Usługa porządkowania kabli

Zadbaj o porządek w swojej firmie


Przewody wyglądają jak spętany chaos?

 

Porządek na Twoje życzenie.

Dostosowanie do każdych potrzeb.

 

Gotowy aby pozbyć się bałaganu? Pomożemy Ci przywrócić porządek w Twoim otoczeniu! Dajemy Ci gwarancję, że po naszej interwencji Twoje przewody elektryczne będą prezentować się znacznie lepiej.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby uporządkować okablowanie w sposób estetyczny i funkcjonalny.

 

Każdy klient ma inne wymagania, dlatego nasze usługi są dostosowywane do Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz uporządkować kable w biurze czy zakładzie przemysłowym, jesteśmy gotowi podjąć się zadania.

Naszym celem jest stworzenie i dostosowanie rozwiązania, które nie tylko zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie porządkowania kabli ale także przekroczy Twoje oczekiwania.

 

 

 

 

Rosnąca liczba standardowych, pracujących na kablu urządzeń elektronicznych w miejscu pracy, magazynowanie przedmiotów w strefach serwerowych i wszechobecny kurz powoduje bałagan wśród okablowania i zagraża poprawnemu funkcjonowaniu urządzeń. W trosce o bezpieczeństwo zarówno sprzętu, jak i jego użytkowników, warto zadbać o ich uporządkowanie.

My w tym pomożemy. Przywrócimy ład i porządek przy okablowaniu w serwerowniach, strefach biurowych a także magazynach. Każdy sprzęt elektroniczny zostanie dokładnie odkurzony i wyczyszczony, a poplątane kable i przewody zostaną przez Nas odpowiednio zorganizowane i oznaczone. Pospinamy je stosując odpowiednie opaski i oploty, ułożymy w organizerach i oznaczymy opisami bądź kolorami. Wreszcie nastanie ład i porządek i w końcu będzie wiadomo, którą wtyczkę można wyłączyć.

 

W skład naszej oferty wchodzi:

- Porządkowanie i układanie okablowania urządzeń elektronicznych
- Odkurzanie sprzętu IT
- Czyszczenie i porządkowanie szaf serwerowych
- Konfiguracja i wymiana urządzeń sieciowych w serwerowniach
- Porządkowanie przewodów przy biurkach (także za pomocą specjalnych organizerów)

- Porządkowanie i wymiana okablowania w szafach serwerowych

 

 kable w serwerowni    kable w serwerowni

 

Poprzez uporządkowanie zalegających na podłogach kabli zwiększysz bezpieczeństwo osób pracujących w biurach. Bezpieczniejsze warunki pracy przyczynią się do komfortu i lepszej wydajności pracownika.

Z nami zredukujesz ryzyko awarii urządzeń elektronicznych z powodu nadmiernego kurzu, który powoduje przegrzania sprzętu. Lepsza cyrkulacja powietrza przyczyni się do bezpiecznej i szybszej pracy urządzeń.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl