Wypożyczenie najazdów


 

Wypożycz najazdy wygodnie i szybko
w dowolnym wybranym terminie

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak ułatwić sobie pracę podczas organizacji wydarzeń, koncertów, targów handlowych lub innych specjalnych okazji?

Czy chciałbyś mieć pewność, że Twoje kable są bezpiecznie poukładane i chronione przed uszkodzeniami? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 

Dlaczego warto nas wybrać:

 

 

Odporne na zniszczenia

Odporne na zniszczenia

 

Łatwe w użyciu

Wygodne rozwiązanie

 

Duża siła szczepna

Elastyczność

 

Wielokrotnego użytku

Wynajem na dowolny okres

Nasze najazdy kablowe są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić nie tylko skuteczne poukładanie kabli, ale także ich ochronę przed uszkodzeniami. Dzięki temu unikniesz potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa i niezawodności Twojego sprzętu.

 

Nasze najazdy kablowe są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wysiłek. Możesz szybko i sprawnie zabezpieczyć swoje kable, bez konieczności angażowania dodatkowych osób.

 

Oferujemy szeroki wybór najazdów kablowych, dopasowanych do różnych rodzajów kabli i potrzeb. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z cienkimi kablami audio czy grubymi kablami energetycznymi, mamy odpowiednią opcję dla Ciebie.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz najazdów kablowych na jeden dzień czy na dłuższy okres, możemy dostosować się do Twoich potrzeb. Oferujemy elastyczne warunki wynajmu, abyś mógł skorzystać z usług w sposób dogodny dla Ciebie. 

 

 

Odporne na zniszczenia

 

TAP-2

 

Łatwe w użyciu

 

TAP-3

 

Duża siła szczepna

 

TAP-5

 Długość: 97 cm   Długość: 89,5 cm  

Długość: 97 cm 

 Szerokość: 24 cm   Szerokość 50 cm   Szerokość 50 cm
 Wysokość: 4,5 cm   Wysokość 7 cm   Wysokość 5 cm
Ilość kanałów kablowych: 2   Ilość kanałów kablowych: 3   Ilość kanałów kablowych: 5
Średnica kanałów kablowych: 32 mm
  Średnica kanałów kablowych: 65, 56, 67 mm   Średnica kanałów kablowych: 35 mm
Waga: 6 kg
  Waga: 16,5 kg
  Waga: 10 kg
Nośność na oś: 6 ton   Nośność na oś: 10 ton   Nośność na oś: 10 ton

 

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszej usługi wypożyczalni najazdów kablowych i ciesz się spokojem podczas organizacji swoich wydarzeń.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i złożyć zamówienie. Zapewniamy Ci wysoką jakość, niezawodność i satysfakcję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl