Dlaczego drukarki termiczne 80 mm są lepsze od A4?
Dlaczego drukarki termiczne 80 mm są lepsze od A4?

Czym są drukarki termiczne 80 mm?

Drukarka termiczna 80 mm to rodzaj drukarki, która wykorzystuje technologię termicznego druku bez użycia tuszu czy tonera. Drukarki termiczne 80 mm mają szerokość drukowania równą 80 milimetrom, co pozwala na drukowanie dłuższych etykiet, rachunków, biletów, faktur, zamówień a także innych dokumentów, w zależności od zastosowania. Drukarki termiczne 80 mm są często używane w punktach handlowych, sklepach spożywczych, aptekach, kantorach, teatrach, a także w e-commerce i magazynach czy w logistyce.

Dlaczego są lepsze od standardowych drukarek A4?

Drukarki termiczne 80 mm są bardzo wydajne i szybkie, a także cechują się łatwością obsługi i bardzo niskim kosztem eksploatacji. Są one często wybierane przez przedsiębiorców, którzy potrzebują drukarki, która pozwoli na szybkie i efektywne drukowanie dużej ilości dokumentów w krótkim czasie. Kolejnym atutem jest to, że są również przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują odpadów, takich jak zużyte kartridże lub tonery.

Sprawdź nasz model XP-Q833L

Xprinter XP-Q833L wyróżnia się nie tylko wyjątkową jakością wydruku, ale także niezawodnością i praktycznymi rozwiązaniami. Jest to urządzenie przeznaczone dla klientów, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość, ale również łatwość obsługi i dużą wydajność. Wysoka prędkość wydruku, która wynosi aż 230 mm/s, co oznacza, że może ona wydrukować wiele dokumentów niefiskalnych w zaledwie kilka chwil. Drukarka jest także kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows cz MacOS. Wyposażona w różne interfejsy komunikacyjne, takie jak USB, Ethernet, RS232 i WiFi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl