Produkt dnia
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
5,83 zł 2,10 zł 4,74 zł 1,71 zł
m
Ankieta
Jak dowiedziałeś się o naszym sklepie?
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Rola i znaczenie logotypów na opaskach do kabli
Rola i znaczenie logotypów na opaskach do kabli

W czasach, w których nasze życie jest właściwie zdominowane przez wszechobecny sprzęt elektroniczny, zarówno nasze miejsca pracy, jak i prywatne mieszkania bywają zarzucone licznymi przewodami umożliwiającymi nam korzystanie z elektroniki. Rozproszone po całym lokum kable można łatwo ujarzmić, stosując opaski rzepowe - będą one utrzymywać je w wygodnej, niezawadzającej wiązce, to zaś znacznie ułatwi nam codzienne korzystanie z pomieszczenia. Te same opaski stanowią jednocześnie doskonałą formę przestrzeni reklamowej - to znaczy oferują miejsce świetnie nadające się do ekspozycji logotypu firmy. 

Korzyści płynące z umieszczania logotypów na opaskach do kabli

Rzepowe opaski kablowe to przedmioty praktyczne i przydatne - znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się elektronika zasilana za pośrednictwem przewodów. Oznacza to, że umieszczone na nich logo dotrze właściwie wszędzie - do prywatnych domów, miejsc użyteczności publicznej oraz biur czy firm bez względu na rodzaj działalności. W ten sposób nasza firma jest reklamowana i konsekwentnie przypominana ludziom właściwie bez żadnego wysiłku z naszej strony - praktyczny, chętnie kupowany gadżet niejako sam zatroszczy się o rozpowszechnienie naszego logotypu wszędzie, gdzie okaże się to możliwe.

Nieocenioną zaletą jest tutaj również fakt, że opaski rzepowe są przedmiotami wielokrotnego użytku - mogą więc być wykorzystywane przez długie lata, podczas których my będziemy korzystać na obecności naszego logotypu w przestrzeni publicznej. Jako przedmiot wiążący ze sobą kable od różnych urządzeń w pomieszczeniu opaska musi być też stale widoczna - nie będziemy więc bać się, że zostanie zepchnięta w jakiś ciemny kąt, gdzie nie będzie łowić żadnych spojrzeń. Rzepowe opaski można przymocować do kabla - nie zagubią się więc. Zamiast tego pozostaną na miejscu tak, by logotyp był doskonale widoczny za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba uzupełnienia lub rozpuszczenia wiązki.

Nie ma wątpliwości - korzyści płynące z umieszczania logotypów na opaskach do przewodów są wymierne i realne.

Sklep internetowy z opaskami kablowymi – Porządek w kablach

„Porządek w kablach” to sklep internetowy z opaskami kablowymi, który powstał specjalnie z myślą o dostarczaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań do domów prywatnych i firm, borykających się z dużą ilością przewodów. Technologie bezprzewodowe i urządzenia niewymagające połączenia za pomocą kabli z roku na rok rozwijają się, tworząc coraz szerszą grupę produktów. Pomimo to, świat całkowicie wolny od sznurów elektrycznych wciąż jest co najwyżej pieśnią odległej przyszłości. Większość sprzętów, których używamy w domu, jak pralki, lodówki, telewizory, komputery, wymagają użycia przewodów. Podobnie wiele urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, które należy podłączyć do trakcji elektrycznej, nie ma swoich wersji bezprzewodowych. Wszechogarniające towarzystwo kabli sprawia, że nieustannie towarzyszy Ci uczucie chaosu i wrażenie, że toniesz w przewodach? Wychodzimy naprzeciw Twoich potrzeb! Oferujemy szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą przywrócić ład i porządek oraz ułatwią kontrolę nad przewodami. W swoim asortymencie posiadamy proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązania, m.in. opaski rzepowe do kabli, dzięki którym raz na zawsze pożegnasz się z plątaniną kabli.

Opaski kablowe dla każdego!

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Wiemy też, jak istotny wpływ na ich zadowolenie ma jakość oferowanych produktów. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy asortyment dostosowany do różnych zastosowań, dzięki czemu możesz w jednym miejscu, kompleksowo zaopatrzyć się we wszelkie, niezbędne produkty, które pomogą Ci zrobić porządek w kablach, ale także duży wybór oplotów na kable, które zabezpieczą przed ewentualnymi uszkodzeniami, tym samym chroniąc Ciebie, Twoich bliskich oraz współpracowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Z przyjemnością odpowiemy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz udzielimy fachowych porad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl