Zastosowania taśm dwustronnych
Zastosowania taśm dwustronnych

Zastosowania taśm dwustronnych

Taśmy dwustronne to produkty o szerokim zakresie zastosowania. Przydają się zarówno w domu, jak i miejscu pracy. To jeden z najuniwersalniejszych rodzajów taśm wykorzystywanych do spinania ze sobą elementów różnego typu. W dzisiejszym artykule przedstawimy najpopularniejsze zastosowania taśm dwustronnych. Zapraszamy do lektury dalszej części wpisu.

Rodzaje taśm dwustronnych

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów taśm dwustronnych. Poszczególne typy różnią się pomiędzy sobą materiałem wykonania, szerokością, długością oraz jakością zastosowanego zapięcia. Podstawowym kryterium podziału jest tworzywo, z którego taśma została wyprodukowana. Wyróżniamy m.in. taśmy żelowe, piankowe, foliowe, akrylowe, siatkowe, dywanowe oraz rzepowe. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim te ostatnie.

Dwustronne taśmy rzepowe wyróżnia duża solidność, odporność na uszkodzenia, a także łatwość zapięcia oraz uniwersalność zastosowania. To produkty ekologiczne, których można używać wielokrotnie. Jest to ich ogromna zaleta i duża przewaga w porównaniu z jednorazowymi taśmami na bazie kleju. Zapięcie w postaci rzepu gwarantuje bardzo mocne łączenie. Po owinięciu taśma zaczepia się sama o siebie. Wysoka jakość zarówno znajdujących się po jednej stronie haczyków, jak i zamszowej pętelki z drugiej zapewniają solidne połączenie elementów, przy jednoczesnym łatwym demontażu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Do czego wykorzystywane są dwustronne taśmy rzepowe?

Dostępne w naszym sklepie dwustronne taśmy rzepowe możesz wykorzystać w rozmaity sposób. Produkty te mogą pełnić funkcję opasek do spinania i porządkowania przewodów elektrycznych w domu lub biurze. Dzięki taśmom możliwe jest łączenie kabli w wiązki, co eliminuje problem przewodów porozrzucanych na podłodze. Spinane taśmą kable nie są pozaginane i zniekształcone, co chroni je przed zniszczeniem. Specyficzna konstrukcja umożliwia łatwe dodawanie lub wyjmowanie przewodów w wybranym momencie.

Taśmy dwustronne mogą być także ciekawą formą reklamy wybranego przedsiębiorstwa. W naszym sklepie możesz zamówić taśmy z nazwą firmy lub firmowym logo. To świetna szansa na wyróżnienie się wśród konkurencji. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i zajmujesz się sprzedażą wysyłkową, fragment taśmy z logo możesz dodawać do paczek klientów. Dzięki temu z pewnością zostaniesz zapamiętany z pozytywnej strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl