Produkt dnia
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
Rozciągliwy oplot poliestrowy śr. 9,5 mm OVEREXPANDED BIAŁY
5,83 zł 2,10 zł 4,74 zł 1,71 zł
m
Ankieta
Jak dowiedziałeś się o naszym sklepie?
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

 

Zastosowanie najazdów na kable
próg kablowy

Kable są obecne niemal wszędzie tam, gdzie jest doprowadzany prąd. Rozkładane są nie tylko wewnątrz budynków, ale też na ulicach, chodnikach i placach. Muszą być odpowiednio zabezpieczane, z uwagi na poruszające się samochody i przechodniów. Użytkownicy dróg i chodników narażeni by byli na wypadki, a kable na uszkodzenia. Dla bezpieczeństwa stosowane są specjalistyczne najazdy na kable. Najazdy kablowe stosowane są wszędzie tam, gdzie może dojść do przypadkowego zniszczenia czy wypadku z udziałem ludzi. Do takich miejsc należą m.in. warsztaty samochodowe, hale produkcyjne, place budowy, ulice, chodniki i inne miejsca. Tunele na kable stosowane są na koncertach, festynach i imprezach masowych. Zastosowań jest naprawdę dużo. Tunele są masywne i odporne na uszkodzenia. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają utrzymać kable nieruchomo, w jednym miejscu. Nie ma więc obawy, że przypadkowo nastąpi wyłączenie maszyny czy jakiegokolwiek sprzętu. Kable muszą być zabezpieczone przed zniszczeniem i zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom nawierzchni dróg czy placu. Stosowane są w tym celu najazdy kablowe, zwane także rampami kablowymi. Najazdy kablowe pozwalają zestawić ze sobą jednocześnie dużą ilość. Powstaje bardzo stabilna i niezwykle wytrzymała osłona. Progi kablowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego mogą być umieszczane nawet w miejscach, gdzie poruszają się samochody. Nie ma więc obaw, że kable ulegną zniszczeniu. Osłony kablowe są prostym i bardzo skutecznym sposobem zabezpieczenia przewodów. Dlatego właśnie cieszą się zainteresowaniem i wykorzystywane w wielu miejscach, głównie tam, gdzie ruch pieszy i samochodowy, jest wzmożony.

Szeroki wybór najazdów na kable

Kable znajdują się również wewnątrz budynków, więc muszą być zabezpieczone. Osłony nie muszą być tak masywne, jak np. na ulicach. Stosowane są w domach, szkołach i biurowcach. Stają się niezauważalne na podłodze. Tunele są antypoślizgowe, wykonane z grubej gumy. Jeśli jest konieczność, łączone są ze sobą i powstają bardzo długie konstrukcje. Montaż tego typu najazdów polega na przykryciu kabli kanałem osłonowym, co jest estetyczne. Hotele, biura, urzędy itp. korzystają z tuneli do kabli. To pozwala zabezpieczyć przewody i zapobiec wypadkom. Najazdy na kable mają różnorodne zastosowanie. Osłony są stosowane do zabezpieczenia dróg, fabryk, magazynów, sklepów, serwisów samochodowych, stacji benzynowych, ogrodów, obiektów użytkowych itp. Modele firmy PHU WOJTAP są wykonywane z materiałów odpornych na działanie różnych substancji – kwasów, olejów czy benzyny. Chcąc mieć całkowitą pewność zabezpieczenia kabli i kompletną ochronę przed zniszczeniem, należy skorzystać z oplotów na kable, dzięki którym można z łatwością wykonać dodatkową warstwę. Montaż jest uzależniony od rodzaju najazdów kablowych oraz ich zastosowania. Najpierw umieszcza się kable w najeździe, po czym łączy się je za pomocą łączników. Wiele modeli najazdów pozwala stworzyć długi i wytrzymały tunel.

Sklep internetowy z opaskami kablowymi – Porządek w kablach

„Porządek w kablach” to sklep internetowy z opaskami kablowymi, który powstał specjalnie z myślą o dostarczaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań do domów prywatnych i firm, borykających się z dużą ilością przewodów. Technologie bezprzewodowe i urządzenia niewymagające połączenia za pomocą kabli z roku na rok rozwijają się, tworząc coraz szerszą grupę produktów. Pomimo to, świat całkowicie wolny od sznurów elektrycznych wciąż jest co najwyżej pieśnią odległej przyszłości. Większość sprzętów, których używamy w domu, jak pralki, lodówki, telewizory, komputery, wymagają użycia przewodów. Podobnie wiele urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, które należy podłączyć do trakcji elektrycznej, nie ma swoich wersji bezprzewodowych. Wszechogarniające towarzystwo kabli sprawia, że nieustannie towarzyszy Ci uczucie chaosu i wrażenie, że toniesz w przewodach? Wychodzimy naprzeciw Twoich potrzeb! Oferujemy szeroki wybór opasek kablowych, które pomogą przywrócić ład i porządek oraz ułatwią kontrolę nad przewodami. W swoim asortymencie posiadamy proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązania, m.in. opaski rzepowe do kabli, dzięki którym raz na zawsze pożegnasz się z plątaniną kabli.

Opaski kablowe dla każdego!

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Wiemy też, jak istotny wpływ na ich zadowolenie ma jakość oferowanych produktów. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy asortyment dostosowany do różnych zastosowań, dzięki czemu możesz w jednym miejscu, kompleksowo zaopatrzyć się we wszelkie, niezbędne produkty, które pomogą Ci zrobić porządek w kablach, ale także duży wybór oplotów na kable, które zabezpieczą przed ewentualnymi uszkodzeniami, tym samym chroniąc Ciebie, Twoich bliskich oraz współpracowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Z przyjemnością odpowiemy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz udzielimy fachowych porad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl