Opcje przeglądania
Producent
Nowość
Promocja

Opaski przemysłowe

Opaski przemysłowe

Opaski przemysłowe to produkty wykorzystywane do spinania ze sobą kilku przedmiotów, np. kabli i przewodów elektrycznych. W naszej ofercie znajdziesz solidne i wytrzymałe opaski wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie musisz martwić się o usterki czy awarie związane z nieodpowiednim zaciśnięciem opaski na kablu. Ze względu na niski koszt zakupu oraz niezwykłą prostotę użycia opaski przemysłowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Chętnie korzystają z nich przedstawiciele wielu popularnych branż – elektrycznej, automatycznej czy motoryzacyjnej.

W jakich miejscach przydają się opaski przemysłowe?

Budowa opasek przemysłowych sprawia, że z reguły są to akcesoria jednokrotnego użytku. Większość naszej oferty stanowią jednak rzepowe opaski na kable, wykonane z niezwykle wytrzymałej taśmy. Dzięki temu można wykorzystać je ponownie, bez utraty funkcjonalności. Wybrane modele opasek mogą być stosowane podczas porządkowania kabli i przewodów elektrycznych lub przygotowywania artykułów do wysyłki. Z powodzeniem można używać ich do wiązkowania przewodów o sile nacisku przekraczającej kilkanaście kilogramów.

Oferowane przez nas opaski przemysłowe doskonale sprawdzają się m.in. podczas pakowania i przewozu towarów. Są niezbędne w magazynach, halach produkcyjnych, warsztatach samochodowych i motocyklowych oraz wszystkich innych miejscach z dużą ilością kabli zasilających urządzenia elektryczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów. W przypadku problemów z wyborem służymy pomocą doświadczonych pracowników naszej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl